Natrysk Pianki Hydroizolacje Termowizja Poddasza
top splash

Uwaga: Działamy na terenie całego kraju!!!

Piana PUR

Piana poliuretanowa to materiał wykorzystywany przy wykonywaniu izolacji metodą natryskową. Efektem izolacji natryskowych wykonywanych przy użyciu pianki PUR są izolacje i hydroziolacje obiektów, na które wykonywane są natryski.

Dzięki specjalistycznej formule izolacje natryskowe mają szerokie zastosowanie w renowacji dachów płaskich, natryskach na magazyny oraz w rolnictwie.

Metoda natrysku pianki stosowana przez firmę Rajpur umożliwia pokrycie nawet trudno dostępnych miejsc, co nie byłoby możliwe przy użyciu innych materiałów i metod izolacji. Natrysk pianki pozwala osiągnąć powłokę, która wykazuje takie same właściwości izolacyjne, bez względu na czas i czynniki zewnętrze.

Natrysk pianki poliuretanowej to metoda izolacji osiągająca najwyższą wydajność a jednocześnie jest całkowicie bezpieczna dla środowiska, dzięki czemu spełnia najwyższe wymagania inwestorów i zyskuje ogromne grono zwolenników na całych świecie.

Izolacje natryskowe wykonywane przy użyciu pianki PUR to energooszczędne i skuteczne rozwiązanie dla rolnictwa, podczas renowacji dachów płaskich jak również pomieszczeń komercyjnych i przemysłowych. Zaufaj specjalistom i postaw na najlepsze rozwiązania!

Zastosowania

Dla Rolnictwa

Nasza firma powstała na fundamentach dużego gosp. rolnego, stąd problemy związane z termoizolacją magazynów, przechowalni i budynków inwentarskich znamy od podszewki.

Zobacz

Dla Przemysłu

Przeprowadzamy natryski pianki poliuretanowej na hale, magazyny itp. Wykonujemy natryski pianki na dachy płaskie w celu docieplenia i hydroizolacji.

Zobacz

Powłoki Antywykropleniowe

Izolacja pianą poliuretanową przyczyni się do utrzymania wilgoci na odpowiednim poziomie. Koniec z wykraplaniem się pary wodnej na suficie i "deszczem pod dachem".

Zobacz

Budownictwo Mieszkaniowe

Przeprowadzamy natryski pianki poliuretanowej m.in. na stropy piwnic, przegrody fundamentów poziome i pionowe, stropy i stropodachy, poddasza, ściany trójwarstwowe.

Zobacz
cennik
Logo Facebook

Skontaktuj się z nami:

518 635 443