zamknij
Ikona ładowania strony
Natrysk Pianki Hydroizolacje Termowizja Poddasza

Uwaga: Działamy na terenie całego kraju!!!

Ocieplenia pianką poliuretanową

Zastosowanie sprawdzonej technologii pozwala na efektywne ocieplenie poddaszy pianką. Metoda ta jest równie skuteczna w przypadku ocieplenia dachów, posadzek, fundamentów a także stropów w budownictwie mieszkalnym. Ocieplenia pianką poliuretanową to rozwiązanie uniwersalne i przynoszące najlepsze efekty.

Właściwa izolacja dachu oraz poddasza powinna być kwestią priorytetową w przypadku każdego domu.

Prowadzona przez nas firma posiada bogate doświadczenie w tym zakresie. Wieloletnia działalność na rynku i długa lista realizacji są potwierdzeniem naszych kwalifikacji. Dbając o stałą poprawę jakości usług dążymy do dynamicznego rozwoju.

Stosowane przez nas technologie znajdują zastosowanie w przemyśle, rolnictwie oraz w rozwiązaniach dla Klientów indywidualnych.

Wlasciwa izolacja dachu

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę obejmującą ocieplenie poddasza pianką poliuretanową . Na uwagę zasługuje skuteczność, ale także uniwersalność stosowanej metody. Pozwala ona nie tylko na ocieplenie poddaszy pianką, ale także na izolację dachów, posadzek, fundamentów oraz stropów w budownictwie mieszkalnym. Co więcej może być także stosowana do wygłuszania pomieszczeń.

Dlaczego warto zdecydować się na wybór technologii z zastosowaniem pianki?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Izolacja poddasza pianką poliuretanową jest najbardziej efektywna. W chwili obecnej nie ma alternatywnego sposobu, który mógłby zapewnić podobną skuteczność izolacji. Wszystkie inne technologie charakteryzują się gorszymi parametrami. Co istotne proponowane przez nas rozwiązanie wypada najlepiej również pod względem ceny. Izolacja poddasza pianką posiada optymalny stosunek ceny do jakości. Z pewnością można znaleźć rozwiązania tańsze, ale ich skuteczność będzie nieporównywalnie niższa.

Izolacja poddasza pianką poliuretanową to najlepsze rozwiązanie dla Państwa domu. Warto zatem zapewnić spokój i komfort całej rodzinie korzystając z optymalnych rozwiązań wdrażanych przez najlepszych specjalistów w tej branży. A do takich zalicza się nasza firma.

Izolacja poddasza

Dlaczego piana?

Cechą charakterystyczną pianki PUR są przede wszystkim doskonałe właściwości izolacyjne tego rozwiązania. Żadna inna technologia nie jest w stanie dorównać pod tym względem piance poliuretanowej. Analogicznie jest w przypadku kosztów. Spadek cen omawianej technologii powoduje, że jest ona najlepsza pod względem stosunku jakości do ponoszonych kosztów.

Dowiedz się więcej

Oferta

Proponujemy naszym Klientom szeroki wachlarz usług. Wykonujemy ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Stosowana przez nas technologia jest uniwersalna, dzięki czemu możemy wykorzystywać ją do izolacji dachów, fundamentów, a także wygłuszania pomieszczeń.

Pełna oferta

O Firmie

Nasza firma posiada bogate doświadczenie w zakresie izolacji natryskowych. Proponowane przez nas rozwiązania znajdują zastosowanie w przemyśle i rolnictwie.

Szeroki wachlarz usług przygotowaliśmy również dla Klientów indywidualnych (izolacja poddasza pianką i inne).

Zapewniamy naszym Zleceniodawcom indywidualne podejście, profesjonalizm, a także najwyższą jakość świadczonych usług.

czytaj dalej
Galeria

Galeria

Obejrzyj zdjęcia z
naszych realizacji

przejdz
Kalkulator

Kalkulator

Skorzystaj z kalkulatora i sprawdź grubość izolacji jaka będzie najlepsza dla Twojego domu.

dostępny wkrótce

Pozostałe specjalizacje firmy RAJPUR:

Rajpur

Termoizlacje natryskowe, natrysk pianki poliuretanowej

Przejdz »

Rajpur

Renowacje dachów płaskich, hydroizolacje ciężkie

Przejdz »

Rajpur

Inspekcje termowizyjne, audyty termowizyjne

Przejdz »
cennik
Logo Facebook

Skontaktuj się z nami:

518 635 443